BIOLOGIA TOTALNA/NOWA GERMAŃSKA MEDYCYNA

 

To na nowo odkrywana i ujawniana wiedza, która pozwala na uleczenie, uzdrowienie ciała, duszy i umysłu poprzez dotarcie do podświadomych blokad oraz emocji i traum, które są naszym doświadczeniem lub doświadczeniem naszych przodków, a które my bardzo często nosimy w swoich ciałach.

A o wszystkim decyduje mózg pierwotny gadzi, więc jest to wiedza na temat mózgu i jak w nim zapisywane są emocje.

Odkrycia na ten temat dokonał dr Ryke Geerd Hamer- lekarz, który po doznaniu silnej traumy zachorował na raka… Wyzdrowiał, choć medycyna nie dawała mu szans i zaczął badać zjawisko wpływu traum, emocji na biologię mózgu.

Dzięki pracy tą metodą możesz „odprogramować” swoje choroby, zachowania, rozpocząć proces leczenia. Jest wiele osób, u których nastąpiło uzdrowienie/wyleczenie.

 

Biologia totalna. Z moich notatek: Jeśli chcesz być zdrowy uwalniaj emocje. Mów co czujesz. Mów o emocjach. Ujawniaj tajemnice. Jesteśmy Tak chorzy jak nasze tajemnice. Jak tajemnice w Rodzie.... Emocje i traumy dziedziczymy co najmniej do 3 pokoleń wstecz. Jeśli jedna osoba z rodu wykona tę pracę, odkryje Tajemnice, uwolni je i przepracuje, uwalnia cały Ród. Po To, aby nasze dzieci i wnuki i prawnuki i kolejne pokolenia były wolne. Jak? Ja wiem... Kiedyś opowiem tym, którzy będą chcieli posłuchać.... Uwolnij emocje. Uwolnij tajemnice. Nazwij, powiedz, opowiedz będziesz uzdrowiony. Recall Healing. Uzdrawianie przez świadomość... Już za tydzień będę dalej zgłębiać Tajemnice RH. Tajemnice Życia.

 

Zapraszam do kontaktu

Marianna Głębocka-Czarniecka Tel. 505 943 321

© 2018 Edulogmed. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed By Xmouss

Login Form